Bendrovės naujienos

Parduodamas turtas

UAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija parduoda turimą turtą: atsargas, naudotus įrankius ir kt.Informacija apie parduodamą turtą bus skelbiama šioje svetainėje, http://www.enepro.lt/vykdomi-pirkimai

„Lietuvos energija“ nuosekliai atsisako rangovinės veiklos

Energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija“ valdyba priėmė sprendimą dėl dar vienos nepagrindinės veiklos atsisakymo. Per artimiausius mėnesius bus imamasi nuoseklių veiksmų atsisakant rangovinės veiklos, kurią vykdo viena iš grupės įmonių Energetikos paslaugų ir rangos organizacija „EnePRO“, teikianti energetikos įrenginių statybos, rekonstravimo, remonto ir priežiūros paslaugas. Planuojama, jog rangovinės veiklos atsisakymo projektas bus įgyvendintas kaip įmanoma greičiau. „EnePRO“ užbaigs vykdyti turimas sutartis ir nesiims naujų užsakymų bei atsiskaitys su tiekėjais.

,

EnePRO gaminys iškeliavo į Afriką

Tęsdama ambicingų ir nestandartinių užsakymų įgyvendinimą, Energetikos paslaugų ir rangos organizacija (EnePRO) sėkmingai baigė dar vieną didelį projektą.

EnePRO DSAS vadovė – konkurso „Mąstyk – dirbk saugiai“ finalo prizininkė

EnePRO Darbuotojų saugos ir aplinkosaugos skyriaus vadovė Lina Gaidauskaitė antrą kartą vykusiame UAB „Verslo Aljansas“ organizuotame Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų profesinių žinių konkurso „Mąstyk - dirbk saugiai 2017“ finale iškovojo prizinę, III – ąją vietą.

Siekdama efektyvumo, EnePRO pertvarko veiklą

Energetikos paslaugų ir rangos organizacija (EnePRO), teikianti energetikos įrenginių statybos, rekonstravimo, remonto ir priežiūros paslaugas, siekdama efektyvumo, pertvarko savo veiklą. Bendrovės valdyba priėmė sprendimą mažinti įstatinį kapitalą bei pakeisti organizacijos struktūrą, tuo siekiant labiau koncentruotis į kokybiškų paslaugų klientams užtikrinimą bei efektyvesnį turimų resursų panaudojimą.

EnePRO vykdomi pirkimai visiems tiekėjams jau prienami internete

Energetikos sprendimų bendrovė EnePRO kviečia Jus dalyvauti vykdomuose prekių, darbų ir paslaugų pirkimų konkursuose, kurie nuo šiol bus prieinami visiems potencialiems tiekėjams ir partneriams viešai interneto svetainėje www.enepro.lt.

Kartu su mokslininkais kuriama inovacija didins EnePRO metalo gaminių konkurencingumą regione

„Lietuvos energijos“ įmonių grupei priklausanti pažangių energetikos paslaugų bendrovė EnePRO kartu su Baltijos pažangių technologijų institutu (BPTI) ėmė kurti inovaciją, kuri bus pritaikyta projektuojant ir gaminant  pramoninius plieninius savilaikius dūmtraukius. Ši technologija EnePRO leis įgyti ženklų konkurencinį pranašumą ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse – jose kol kas nėra nė vienos gamybinės įmonės, naudojančios panašią technologiją.

Prancūzijos pramonės lyderei EnePRO gamins 300 tūkst. eurų vertės kaminą

Liepos pradžioje „Lietuvos energijos“ įmonių grupei priklausanti pažangių energetikos paslaugų bendrovė EnePRO sudarė beveik 300 tūkst. eurų vertės sutartį su Prancūzijos betoninių statinių lydere. EnePRO savo gamykloje Kaune gamins 80 m. aukščio kaminą, kuris bus montuojamas pietų Prancūzijoje įsikūrusioje cemento gamykloje.

Kaune gaminamas plieninis pramoninis kaminas bus 2,4 m. skersmens ir turės 1,8 m. diametro įdėklą. Didelių gabaritų gaminį planuojama transportuoti į Prancūziją, suskirsčius jį į 6 dalis.

EnePRO darbuotoja - pirmųjų darbuotojų saugos specialistų varžybų nugalėtoja

Minėdama Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną bendrovė „Verslo Aljansas" kartu su VGTU, Lietuvos darbdavių konfederacija bei advokatų profesine bendrija iLAW surengė pirmąjį Lietuvoje darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų profesinių žinių konkursą „Mąstyk - dirbk saugiai". Konkurso finaliniame etape „Lietuvos energijos" įmonių grupei atstovavo „Lietuvos energijos gamybos" vyresnysis darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas Julius Umbrasas ir EnePRO darbuotojų saugos ir sveikatos specialistė Lina Gaidauskaitė. Pastaroji gegužės 18 d.

Jurbarke EnePRO atidarė pirmąją regione biokuro saugojimo aikštelę

Gegužės pradžioje Jurbarke, netoli miesto šiluminės jėgainės, „Lietuvos energijos“ įmonių grupei priklausanti pažangių energetikos paslaugų bendrovė EnePRO atidarė naują biokuro saugojimo aikštelę. Bendrovės atstovų teigimu, tokia biokuro saugojimo aikštelė yra pirmoji ir kol kas vienintelė Jurbarko ir Tauragės apylinkėse, todėl neabejojama, kad jos naudą greitai pajus tiek regiono medienos tiekėjai, tiek šiluminės jėgainės.

EnePRO patikėti trijų galingų transformatorių remonto darbai Estijoje

Balandžio pabaigoje EnePRO pasirašė sutartį su Estijos elektros perdavimo tinklo operatoriumi „Elering“ dėl trijų galingų transformatorių remonto darbų įgyvendinimo. EnePRO remontuos trijuose skirtinguose Estijos miestuose esančius 330/110/10 kV, 110/35/10 kV ir 110/10 kV galios transformatorius.

EnePRO pradėjo elektros pastotės modernizavimo darbus Birštone

Elektros ir dujų skirstymo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius" (ESO) užsakymu EnePRO pradėjo transformatorių pastotės rekonstrukcijos projektą Birštone. Modernizavus šią pastotę, ESO klientams bus užtikrintas patikimesnis elektros tiekimas.

EnePRO profesionalai įvertinti valstybiniais apdovanojimais

Šiais metais „Energetikų dienos“ proga tradiciškai buvo apdovanoti labiausiai šalies energetikos sektoriui nusipelnę Lietuvos energetikai. Energetikos ir technikos muziejuje vykusiame šventiniame renginyje, kur susirinko apie 200 darbuotojų, vadovų ir valdžios atstovų, aukščiausius apdovanojimus gavo ir bendrovėje EnePRO dirbantys profesionalai.

EnePRO tiesia 6,35 km ilgio 110 kV kabelinę liniją Estijoje

Estijos elektros perdavimo tinklo operatoriumi „Elering“ bendrovės EnePRO elektrotechnikos specialistams balandžio viduryje patikėjo naujos kabelinės 110 kV linijos tiesimo darbus, kurie vykdomi Talino mieste. Nauja kabelinė linija, kurios laidininko skerspjūvis siekia 1600 mm2, o ilgis – net 6,35 km, pakeis seną 110 kV oro liniją.

 

Savivaldybių atstovams pristatytos galimybės modernizuoti gatvių apšvietimą

ESCO projektams įgyvendinti įsteigta bendrovė UAB Energijos sprendimų centras balandžio 8 dieną suorganizavo konferenciją „Gatvių apšvietimo modernizacija: teisiniai ir techniniai aspektai", kurioje dalyvavo per 140 dalyvių. Sukauptą gatvių apšvietimo modernizavimo patirtį renginio dalyviams pristatė ir EnePRO atstovai.
 

Puslapiai