Kompanija

UAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija (EnePRO) – viena iš didžiausią patirtį energetikos įrenginių statybos, rekonstravimo, remonto ir priežiūros srityse sukaupusių įmonių Lietuvoje. Paslaugos teikiamos energetinio ūkio objektams: elektrinėms, šilumos ir elektros tinklams, pramonės įmonėms, statybų bendrovėms.

Pagrindinės įmonės veiklos sritys:

  • elektrotechnikos sprendimai
  • projektavimas
  • laboratorijos

EnePRO priklauso didžiausiai šalyje energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“, vadovaujasi grupės vertybėmis ir kartu siekia bendrų tikslų ir veiklos efektyvumo. Bendrovė įkurta sujungimo būdu reorganizavus dvi „Lietuvos energijos“ grupės valdomas energetikos paslaugų įmones – UAB „ELEKTROS TINKLO PASLAUGOS“ (ETP) ir UAB „Kauno energetikos remontas“ (KER). Sujungus šių bendrovių kompetenciją ir patirtį, įkurta viena stipri energetikos paslaugų ir rangos įmonė, kuri nuo 2016 m. sausio 1 d. perėmė abiejų bendrovių turtą, teises ir pareigas.

EnePRO daug dėmesio skiriama veiklos efektyvumo didinimui, diegiant LEAN įrankius ir kitas pažangias praktikas. Viena svarbiausių veiklos efektyvinimo krypčių – geriau panaudoti esamas kompetencijas, kuriant naujas, kompleksines paslaugas klientams.

Finansinės ataskaitos

Informacija apie darbo užmokestį 

EnePRO finansinė ataskaita 2016 m.

EnePRO finansinė ataskaita 2017 m.