EnePRO darbuotoja - pirmųjų darbuotojų saugos specialistų varžybų nugalėtoja

Minėdama Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną bendrovė „Verslo Aljansas" kartu su VGTU, Lietuvos darbdavių konfederacija bei advokatų profesine bendrija iLAW surengė pirmąjį Lietuvoje darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų profesinių žinių konkursą „Mąstyk - dirbk saugiai". Konkurso finaliniame etape „Lietuvos energijos" įmonių grupei atstovavo „Lietuvos energijos gamybos" vyresnysis darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas Julius Umbrasas ir EnePRO darbuotojų saugos ir sveikatos specialistė Lina Gaidauskaitė. Pastaroji gegužės 18 d. įvykusiame konkurso finale iškovojo pirmąją vietą.

„Nuoširdžiai sveikiname Liną Gaidauskaitę su pergale konkurse! Tuo pačiu labai džiaugiamės, kad finale dalyvavo net du „Lietuvos energijos" grupės įmonių atstovai – jau vien tai yra didelis pasiekimas. Tai ne tik įrodymas, kad kolegų, dirbančių strateginės reikšmės objektuose, saugumu rūpinasi tikri savo srities profesionalai. Tai ir priežastis išlaikyti aukštą kartelę, nes darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimas išlieka viena svarbiausių mūsų kasdienės veiklos dalių", - sako „Lietuvos energijos" Strategijos ir plėtros direktorius Mindaugas Keizeris.

„Mąstyk - dirbk saugiai" varžybų nugalėtojos Linos Gaidauskaitės teigimu, konkurse buvo pateikti klausimai iš kasdienio darbo situacijų, su kuriomis tenka susidurti gan dažnai.

„Jei esi savo srities profesionalas ir tuo gyveni, išspręsti šio konkurso situacijas nėra  labai sudėtinga. Aš savo darbą labai mėgstu, man patinka bendrauti su žmonėmis ir padėti jiems suvokti, kaip yra svarbu saugiai elgtis ne tik darbe, bet ir namuose, kodėl reikia saugoti save bei tausoti gamtą. Ypatingai džiugina ne tik tai, kad darbuotojai vis labiau suvokia darbų saugos prasmę, bet ir tai, kad bendrovės vadovai rūpinasi, jog darbuotojai turėtų visas reikiamas darbo sąlygas", - tvirtina Lina Gaidauskaitė.