EnePRO DSAS vadovė – konkurso „Mąstyk – dirbk saugiai“ finalo prizininkė

EnePRO Darbuotojų saugos ir aplinkosaugos skyriaus vadovė Lina Gaidauskaitė antrą kartą vykusiame UAB „Verslo Aljansas“ organizuotame Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų profesinių žinių konkurso „Mąstyk - dirbk saugiai 2017“ finale iškovojo prizinę, III – ąją vietą.

Pagrindinis konkurso tikslas - skatinti darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų (DSS) kvalifikacijos kėlimą, domėjimąsi DSS ir sudaryti galimybes visiems norintiems patikrinti savo žinias įvairiose DSS srityse. Kaip teigia pati Lina, dalyvavimas tokiuose konkursuose – tai puiki proga ne tik pabendrauti su DSS kolegomis iš kitų kompanijų, pasidalinti patirtimi, bet ir patikrinti savo profesines žinias. „O būti savo srities profesionalų laureatų trejetuke – visada malonus įvertinimas“, - teigia EnePRO DSAS vadovė Lina Gaidauskaitė.

Linos sėkme konkurse džiaugiasi ir EnePRO generalinis direktorius Simonas Šileikis. „Puiku, kad mūsų įmonėje dirba tikri savo srities profesionalai, o aukšti įvertinimai mus visus tik dar labiau motyvuoja ir skatina Darbuotojų saugai ir sveikatai skirti ypatingą dėmesį visos įmonės mastu“, - sako S. Šileikis.

Be laimėtos trečiosios vietos „Mąstyk - dirbk saugiai 2017“ konkurse, Lina organizatorių buvo pakviesta skaityti pranešimą didžiojoje „DSS konferencijoje 2017 praktikams“. Pranešimo tema -  „ Jei esi savo srities profesionalas ir tuo gyveni...“. Jo metu Lina kalbėjo apie  besikeičiantį DSS profesionalo pasaulį: kokie DSS specialistai buvo reikalingi vakar, kokių reikia šiandien ir kokių reikės rytoj? Remiantis Amerikos ir Australijos didžiausių kompanijų bei konsultacinių įmonių specialistų atliktais stebėjimais, Lina išgrynino pagrindines DSS tendencijas ateinantiems metams, ką ir kaip reikėtų daryti, norint stiprinti DSS kultūrą mūsų įmonėje ir Lietuvoje.

Dar kartą sveikiname Liną su svarbiais laimėjimais profesinėje srityje ir linkime kuo didesnių pasiekimų bei iššūkių ateityje, stiprinant Darbuotojų saugą ir sveikatą kasdieniame darbe.