EnePRO profesionalai įvertinti valstybiniais apdovanojimais

Šiais metais „Energetikų dienos“ proga tradiciškai buvo apdovanoti labiausiai šalies energetikos sektoriui nusipelnę Lietuvos energetikai. Energetikos ir technikos muziejuje vykusiame šventiniame renginyje, kur susirinko apie 200 darbuotojų, vadovų ir valdžios atstovų, aukščiausius apdovanojimus gavo ir bendrovėje EnePRO dirbantys profesionalai.

Geriausiems sektoriaus darbuotojams ranką spaudė Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Energetikos ministras Rokas Masiulis, Nacionalinės Lietuvos energetikos asociacijos prezidentas, „Lietuvos energijos" generalinis direktorius Dalius Misiūnas.

Seimo Pirmininko pirmojo pavaduotojo Vydo Gedvilo padėka buvo įteikta EnePRO vyriausiajam darbų saugos ir aplinkosaugos specialistui Zenonui Šarūnui Sprangauskui už tai, kad išugdė ne vieną energetikos sektoriaus darbuotojų sveikatos ir saugos specialistą, kurie toliau prisideda ir prisidės prie darbų saugos užtikrinimo energetikos įmonėse bei pakeitė vadovų, su kuriais teko dirbti, požiūrį į darbuotojų sveikatą ir saugą.

Pasaulio energetikos tarybos Lietuvos komiteto padėką pelnė EnePRO Pastočių skyriaus vadovas Stasys Lencevičius, už pasiektus puikius rezultatus valdant strateginius energetikos sistemoje vykdomus pastočių statybos ir rekonstravimo projektus, tarp kurių NordBalt jungčių montavimas bei Vytėnų 330 skirstomojo punkto rekonstravimas.

Tags: