EnePRO vykdomi pirkimai visiems tiekėjams jau prienami internete

Energetikos sprendimų bendrovė EnePRO kviečia Jus dalyvauti vykdomuose prekių, darbų ir paslaugų pirkimų konkursuose, kurie nuo šiol bus prieinami visiems potencialiems tiekėjams ir partneriams viešai internete, adresu http://enepro.lt/vykdomi-pirkimai

Šį žingsnį žengėme ne tik siekdami tobulinti savo procesus ir kasdienę veiklą organizuoti pagal geriausias pasaulio vadybos praktikas bei verslo etikos standartus, bet ir norėdami kurti naujas bendradarbiavimo galimybes Lietuvos rinkoje.

EnePRO dažniausiai vykdo įvairių elektros energetikos infrastruktūros medžiagų, rangos ir remonto darbų bei kitų prekių ir paslaugų pirkimus. Mūsų bendrovės vykdomus pirkimus matysite svetainėje http://enepro.lt/vykdomi-pirkimai, kur ne tik galėsite rasti aktualią informaciją, atsisiųsti pasiūlymo formą, bet ir ją užpildę siųsti tiesiogiai atitinkamą pirkimą vykdančiam EnePRO pirkimų specialistui.

Atkreipiame dėmesį, kad paspaudę svetainės viršuje dešinėje esantį menu punktą „Naujienlaiškis“ galėsite užsiprenumeruoti naujienas apie naujausius pirkimų skelbimus.

Jei turėtumėte papildomų klausimų, prašome kreiptis telefonu: +370 612 29362