Energetikos paslaugų bendrovei EnePRO pradeda vadovauti Simonas Šileikis

Nuo lapkričio 2 d. Energetikos paslaugų ir rangos organizacijos (EnePRO) generalinio direktoriaus pareigas pradeda eiti Simonas Šileikis. Naujasis vadovas užsibrėžęs tikslą toliau grynintini „Lietuvos energijos" įmonių grupei priklausančios energetikos paslaugų bendrovės veiklas ir nuosekliai gerinti finansinius įmonės rezultatus.

Simonas Šileikis turi ilgametę vadovavimo bei verslo vystymo patirtį. Prieš pradėdamas vadovauti EnePRO, jis beveik keturis metus ėjo UAB „FL Technics" Pietryčių Azijos regiono direktoriaus pareigas ir buvo atsakingas už verslo vystymą, naujų bendrovių bei gamybinių bazių steigimą Malaizijoje, Indonezijoje bei Tailande. Prieš tai, 2010-2012 m., S. Šileikis dirbo elektros perdavimo sistemos operatoriaus „LitGrid" Strategijos ir Projektų valdymo direktoriumi bei ėjo specializuotos projekto valdymo kompanijos „LitPol Link Sp. Z o.o." Stebėtojų tarybos nario pareigas; buvo dvišalio, „LitGrid" ir Švedijos elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Svenska Kraftnet", NordBalt jungties projekto valdymo komiteto narys. 

 

Naujasis EnePRO vadovas Baltijos Vadybos Institute yra įgijęs Verslo administravimo magistro laipsnį, o Vytauto didžiojo universitete – Verslo valdymo magistro laipsnį.

„EnePRO, kaip viena didžiausių energetikos paslaugų bendrovių šalyje, turi didelį veiklos potencialą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Vadovauti šiai bendrovei imuosi siekdamas kelių pagrindinių tikslų: toliau gryninti bendrovės veiklas, pirmiausiai orientuojantis į teikiamų paslaugų konkurencingumo ir kokybės didinimą, gerinti finansinius rezultatus bei užtikrinti aukščiausių skaidrumo reikalavimų laikymąsi visuose įmonės procesuose", – teigia naujasis EnePRO generalinis direktorius S. Šileikis.

Enepro atlieka rangos darbus Lietuvos ir užsienio elektros perdavimo bei skirstomuosiuose tinkluose ir jų įrenginiuose. Bendrovė Kaune valdo vieną didžiausių didžiausią Baltijos šalyse metalo apdirbimo gamyklų, kurioje gamina ir į užsienį eksportuoja pramoninius kaminus bei katilų elementus. Taip pat vykdo modernaus 100 MW galios biokuro katilo tiekimo ir rangos darbus Estijos kompanijai „VKG Energia OÜ", vykdo kitus projektus Lietuvos ir užsienio pramonės įmonėms.

„Tikime, kad Simono turimų energetikos bei verslo vystymo kompetencijų sinergija EnePRO padės sparčiau tobulėti, tampant pažangių energetikos sprendimų lydere ne tik Lietuvoje, bet ir regione", - teigia EnePRO valdybos pirmininkas ir „Lietuvos energijos" Strategijos ir plėtros tarnybos direktorius Mindaugas Keizeris.

EnePRO yra viena iš didžiausią patirtį energetikos įrenginių statybos, rekonstravimo, remonto ir priežiūros srityse sukaupusių įmonių Lietuvoje. Pagrindinės įmonės veiklos sritys apima elektrotechnikos sprendimus, šiluminės energetikos sprendimus, mechaninius darbus pramoniniuose bei energetiniuose objektuose, metalo gaminių gamybą, projektavimo ir laboratorijų paslaugas.