Naujienos

Parduodamas turtas

UAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija parduoda turimą turtą: atsargas, naudotus įrankius ir kt.Informacija apie parduodamą turtą bus skelbiama šioje svetainėje, http://www.enepro.lt/vykdomi-pirkimai

„Lietuvos energija“ nuosekliai atsisako rangovinės veiklos

Energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija“ valdyba priėmė sprendimą dėl dar vienos nepagrindinės veiklos atsisakymo. Per artimiausius mėnesius bus imamasi nuoseklių veiksmų atsisakant rangovinės veiklos, kurią vykdo viena iš grupės įmonių Energetikos paslaugų ir rangos organizacija „EnePRO“, teikianti energetikos įrenginių statybos, rekonstravimo, remonto ir priežiūros paslaugas. Planuojama, jog rangovinės veiklos atsisakymo projektas bus įgyvendintas kaip įmanoma greičiau. „EnePRO“ užbaigs vykdyti turimas sutartis ir nesiims naujų užsakymų bei atsiskaitys su tiekėjais.

Parduodama įranga

UAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija parduoda naudotas metalo apdirbimo stakles, metalo valymo, plazminio pjaustymo, suvirinimo bei kitą įrangą.

Informacija apie parduodamą turtą  https://www.skelbiu.lt/30312807.html, https://www.valdos.eu/konkursai/pardavimo-konkursai/

Telefonas pasiteiravimui - 8698 10370

 

 

Ant Vilniaus Neries krantinės sužibo žodžiai „Vienybė težydi!”

Ant Vilniaus Neries krantinės, Žvejų gatvėje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio išvakarėse sužibo Lietuvos himno žodžiai „Vienybė težydi!”. Tokiu būdu paminėti vieną svarbiausių Lietuvos istorijos įvykių ir priminti, jog didžiausi darbai nuveikiami tautai susitelkus, nusprendė valstybės valdoma energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“.

Išrinkta naujoji „Lietuvos energijos“ įmonių grupės valdyba ir generalinis direktorius

Valstybės valdomos įmonių grupės „Lietuvos energija“ stebėtojų taryba ketverių metų kadencijai suformavo naująją patronuojančios bendrovės valdybą, kuri išrinko įmonės valdybos pirmininką ir generalinį direktorių. Valdybos nariais ketveriems metams išrinkti Darius Maikštėnas, Darius Kašauskas, Vidmantas Salietis, Živilė Skibarkienė ir Dominykas Tučkus. „Lietuvos energijos“ valdybos pirmininku ir bendrovės generaliniu direktoriumi, atsižvelgus į stebėtojų tarybos rekomendaciją, išrinktas Darius Maikštėnas.

„Lietuvos energijos“ grupės įmonės automobilius nuomosis bendrai

Valstybės valdoma „Lietuvos energijos“ įmonių grupė organizuoja grupės įmonių automobilių nuomos ir administravimo paslaugų pirkimą. Atlikus rinkos analizę ir išankstinę konsultaciją su galimais paslaugos tiekėjais, „Lietuvos energijos“ grupė veiklos nuomos pirkimą išskaidė į vienuolika dalių. Dėl to tikimasi sulaukti didelio tiekėjų skaičiaus ir pasiūlymų su palankiomis kainomis. Jie bus vertinami remiantis ekonominio naudingumo kriterijais.

Nuomojamos administracinės, gamybinės ir sandėliavimo patalpos

UAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija nuomoja administracines, gamybines ir sandėliavimo patalpas, su kėlimo įrenginiais, adresu Chemijos g. 27 B, Kaunas 433 m2 administracines biuro patalpas – pirmas aukštas, tvarkingos, suremontuotos, įėjimas su kortelėmis. 609 m2 administracines biuro patalpas- ketvirtas aukštas, įėjimas su kortelėmis. Galima nuomoti atskirus kabinetus.

Parduodama įvairi įranga

UAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija parduoda statybinius LAYHER fasadinius -rėminius pastolius, naudotas metalo apdirbimo stakles (tekinimo, frezavimo, gręžimo, šlifavimo, vamzdžių atpjovimo, vamzdžių lankstymo CH 120 CNC su papildoma įranga, juostines pjovimo, mechaninius ir hidraulinius presus, giljotinines žirkles) bei kitą įrangą.

Informacija apie parduodamą turtą:

 https://www.valdos.eu/konkursai/pardavimo-konkursai/ ir

,

EnePRO gaminys iškeliavo į Afriką

Tęsdama ambicingų ir nestandartinių užsakymų įgyvendinimą, Energetikos paslaugų ir rangos organizacija (EnePRO) sėkmingai baigė dar vieną didelį projektą.

Nuomojamos patalpos Kaune

UAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija išnuomoja biuro ir gamybinės paskirties patalpas Chemijos g. 27 B Kaune.

Daugiau informacijos: https://www.skelbiu.lt/skelbimai/biuro-ir-gamybines-paskirties-patalpu-n...

 

 

Kaune nuomojamos biuro ir gamybinės patalpos

UAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija skelbia konkursą išnuomoti patalpas Chemijos g. 27 B, Kaune:

433 m2 administracinės biuro patalpos – tvarkingos, suremontuotos, įėjimas su kortelėmis, pirmas aukštas. Preliminari 1m2 nuomos kaina – 4,0 Eur be PVM.

609 m2 administracinės biuro patalpos, ketvirtas aukštas. Galima nuomoti atskirais kabinetais. Preliminari 1m2 nuomos kaina - 3,0 Eur be PVM.

EnePRO skelbia konkursą patalpų nuomai Kaune

UAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija skelbia konkursą išnuomoti 372 m2 patalpas valgyklai su veikiančia įranga, adresu: Chemijos g. 27 B, Kaunas.

EnePRO parduoda įvairų kilnojamąjį turtą

UAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija parduoda įvairų kilnojamąjį turtą-metalo apdirbimo ir kitus įrankius, raktus, matavimo priemones, suvirinimo įrangą, stakles ir jų priedus, medžiagas, statybinius pastolius (LAYHER fasadinių -rėminių pastolių SpeedyScafR sistemos), įvairų mažavertį inventorių.

EnePRO DSAS vadovė – konkurso „Mąstyk – dirbk saugiai“ finalo prizininkė

EnePRO Darbuotojų saugos ir aplinkosaugos skyriaus vadovė Lina Gaidauskaitė antrą kartą vykusiame UAB „Verslo Aljansas“ organizuotame Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų profesinių žinių konkurso „Mąstyk - dirbk saugiai 2017“ finale iškovojo prizinę, III – ąją vietą.

,

Informacija tiekėjams

UAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija (EnePRO), siekdama toliau efektyvinti veiklą, nuo 2017 vasario 17 d. pirkimus iš www.mercell.com sistemos perkelia į naujos kartos platformą - www.deallink.biz. Nuo šiol šioje sistemoje bus vykdomi bei skelbiami visi EnePRO pirkimai.

Per naująją sistemą galėsime reguliariai teikti informaciją tiekėjams el. paštu, o pirkimo dokumentų peržiūra bus vykdoma nemokamai, neprisiregistravus prie sistemos.

Puslapiai